Линен Јантони 2-дво-мобилна количка за мобилни бар со огледални полици, златна завршница
Неодамнешно

Линен Јантони 2-дво-мобилна количка за мобилни бар со огледални полици, златна завршница

DEN 1375.52

Достапно на барање

Внесете шик, ретро вибрации во вашиот дом со оваа тркалезна количка со тркала, во која има сјајна златна завршница, огледални полици и гроздобер тубуларен дизајн. Спарен со рачки и тркала, оваа количка го забавува стилскиот настан додека држачот за вино и стаклото за вино ги одржуваат деликатните предмети уредно и безбедно во место. Импресионирајте го семејството и пријателите на вашиот следен собир со елегантен стил на оваа количка додека уживате во леснотија на организиран домашен бар. Разноврсен дизајн. Две огледални полици : горната полица има 3 држачи за вино од вино, а долниот полица има 3 држачи за шише со вино. Три држачи за складирање на вино (дијаметар на држачи : 3,82 "). Функциони тркала. Златна основа со финиш на златен лист. Две рачки за лесен транспорт. Дијаметар на горе и полица : 17,5". Собрани димензии : 21 "W x 17,75" D X 33.5 "H. Тежина Капацитет : 275 фунти . Потребно е склопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи