Wrangler машки и големи мажи на отворено на отворено
Неодамнешно

Wrangler машки и големи мажи на отворено на отворено

DEN 3.00

Достапно на барање

Wrangler Men на надворешноста на надворешните перформанси Zip Cargo Short, без разлика дали блескате патека надвор или во канцеларијата, овие влакна што велат и шорцевите за брзо сушење ќе ве одржат кул цел ден. Безбеден џеб за патент ги задржува најважните работи. Ја заборавивте вашата сончалка? Овие шорцеви доаѓаат со заштита од UPF50. Бидете подготвени за сè што денот ќе ви фрли, во овие флексибилни за удобни шорцеви. Опуштено вклопување и удира на коленото. Удобност флексибилна лента за половината. Безбеден џеб за комунални услуги. Брзо суво и влага. Оценка на UPF50 за заштита од сонце. 10 '' In Seam. 96% најлон, 4% спандекс. Стил# 112318781.

Повеќе детали

Избор на купувачи