Maybelline Усна Студио Сјај Шут Усна Горниот Слој, Јасна Винил, 0. Фл Оз
Неодамнешно

Maybelline Усна Студио Сјај Шут Усна Горниот Слој, Јасна Винил, 0. Фл Оз

DEN 3.33

Достапно на барање

Засилете ги омилените бои на усните На Мејбелин со сјај сличен на огледало! Оваа сјајна формула се лизга на мазна за да испорача високо-рефлектирачка завршница. Лизгањето на мазно Обезбедува Стаклен сјај сличен на огледало, Високо рефлектирачки финиш кој трае Користете Како горен слој за усни над вашиот омилен кармин мејбелин За тренд изглед На усните Чекор 1. Нанесете преку омилената боја На усните На Мејбелин. Започнете во центарот на горната усна и следете ги контурите на устата. Чекор 2. Лизгајте ја бојата на усните низ целата долна усна. Лизга на мазни . Обезбедува огледало, стаклен сјај. Високо-рефлектирачки финиш кој трае. Користете како врвен слој за усни над вашиот омилен кармин Мејбелин за тренд изглед на усните.

Повеќе детали

Избор на купувачи