Ступел Еднорог Магична Шума Ливада Бајки И Фантазија Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕид Уметност
Неодамнешно

Ступел Еднорог Магична Шума Ливада Бајки И Фантазија Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕид Уметност

DEN 2.00

Достапно на барање

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Животно, Коњ, Цицач, Растение, Ждребе, Природа, Модерна Уметност, Еднорог, Фантазија. Дизајн На Пип вилсон.

Повеќе детали

Избор на купувачи