Монтажа На Црево За Црево За Серво Волан
Неодамнешно

Монтажа На Црево За Црево За Серво Волан

DEN 0.67

Достапно на барање

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување. За патнички автомобили и лесни камиони. Општите упатства се преполни со секое склопување. Црева и фитинзи се исто така достапни за прилагодени средни и тешки апликации за камиони.Доаѓа во комплет со фабрички инсталирани, претходно свиткани крајни фитинзи со цинк-дихромат, загради, приклучоци за сензори, обвивка, чаури и громови.Ги надминува барањата за изведба На SAE J2050.Гејтс-Управувано Од Можноста За Склопување На Цревото За Притисок На Серво Воланот Изберете : 2007-2018 ТОЈОТА тундра 8 Цил 5,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи