'Ореал Париз Боја Рише Монос Сенка За Очи, Теал Мода, 0. оз
Неодамнешно

'Ореал Париз Боја Рише Монос Сенка За Очи, Теал Мода, 0. оз

DEN 2.00

Достапно на барање

Боја Рише Монос прославете живописно самоизразување со 20 бои кои се движат од мат до светкави завршетоци. Искусете врвна технологија за гел во прав и лесна апликација инспирирана од шминкери. Откријте ја вашата најнова опсесија во боја. Извонредно богатство во боја, инспирирано од шминкери ширум светот најсовремена технологија за гел во прав, мазна, лесна апликација меката кадифена текстура се чувствува лесна и удобна, боја која трае цел ден. Гел Во Прав Технологија. Исклучителна Боја Богатство. Мека И Кадифена Текстура. Светкави и Мат Завршетоци. Сенка за очи тенџере.

Повеќе детали

Избор на купувачи