Тркалезен Мебел Елстон Прилагодлив Вртлив Барстол-Комплет од 2
Неодамнешно

Тркалезен Мебел Елстон Прилагодлив Вртлив Барстол-Комплет од 2

DEN 1647.84

Достапно на барање

Направете современа изјава Со Тркалезниот Мебел Елстон Прилагодлив Вртлив Столче-Комплет од 2. Изработена во стил со низок грб, оваа столица се одликува со тапацир од ткаенина и модерен, дизајн на вертикална линија. Овалното седиште во стилот на кофа е покриено со мек, кадифен тапацир од ткаенина со густа пена обложена одоздола. Оваа уникатна столица за шипки има вртливо седиште и прилагодлива функција за висина. Хромираната завршница му дава жив, елегантен изглед за живописна атмосфера. Изберете од достапните опции за боја на тапацир. Димензии : 20.5 W x 20.5 D x 36.25-44.5 H во. Метална основа во хром. Избор на боја на тапацир од кадифена ткаенина. Кофа седиште со брановидна силуета. Вертикална наредени тафтинг. Висината на седиштето се прилагодува помеѓу 24-32, 5 инчи. Вртливата и потпирачот за нозе од 360 степени за удобност. Модерен глам изглед.

Повеќе детали

Избор на купувачи