Вилтон Кекс Украсување Сет, Цвеќиња, компјутер. 2104-0056
Неодамнешно

Вилтон Кекс Украсување Сет, Цвеќиња, компјутер. 2104-0056

DEN 1.33

Достапно на барање

Создадете празнични врвови со големина на фондан до прецизност Со Комплетот За Украсување Кекси Вилтон. Доаѓа со различни втиснувачи и еден секач. Користете ги за сите прилики и настани, од роденденски забави за печење продажба. Вилтон има широк избор на дополнителни материјали за украсување кекси, вклучувајќи чаши за печење, комплети четки, комплети за исечоци од фондан и многу повеќе (секој продаден одделно). Комплет За Украсување кекси, Цвеќиња : 1 секач за сечење на врвот на фонданот. 1 медалјон втиснувач. 12 мини втиснувачи за создавање разновидни прекрасни дизајни на кекси. Вилтон торта украсување сет е увезена.

Повеќе детали

Избор на купувачи