Меридијан Мебел Пирс Беж Лен Текстура Ткаенина Полн Кревет
Неодамнешно

Меридијан Мебел Пирс Беж Лен Текстура Ткаенина Полн Кревет

DEN 9070.72

Достапно на барање

Дајте и на вашата спална соба дотерување со овој кревет со текстура на пирс лен. Овој кревет со целосна големина се одликува со елегантен тапацир со текстура на беж лен, кој тече од главата, по страните до подножјето, додавајќи софистицирано чувство во вашиот простор. Длабокото тафтување на каналот на супер високата глава додава на неговиот кралски изглед, и доаѓа и со златни и со хромирани нозе, така што можете да му дадете персонализирано вртење за да одговара на вашите преференции на de ' a ' o ' kor. Меридијан Мебел Пирс Беж Лен Текстура Ткаенина Полн Кревет.

Повеќе детали

Избор на купувачи