Invicta Женски Про Нуркач GQ Сина Нерѓосувачки Челик Кварц Нуркање Часовник
Неодамнешно

Invicta Женски Про Нуркач GQ Сина Нерѓосувачки Челик Кварц Нуркање Часовник

DEN 881.92

Достапно на барање

Сино бирање подобрено со прозрачни жолти златни тонови. Случај од нерѓосувачки челик со сребрен тон со двобојна (сребрена и жолто позлатена) лента од нерѓосувачки челик. Кварц движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Антирефлектирачки сафир кристал. Цврст случај. Нуркачи затворач. Зашрафете Ја круната. Големина на куќиштето 24,5 мм х 10 мм. Бенд 12 мм х 8 инчи. Инвикта 8942 Про Нуркач Види. Часовници. TMI Калибар PC22 A. Про Нуркач. Женски, Возрасни.

Повеќе детали

Избор на купувачи