Моќ Стоп Задниот Лево Еден Акции Замена Дебеломер Л Одговара На Тојота Хајлендер
Неодамнешно

Моќ Стоп Задниот Лево Еден Акции Замена Дебеломер Л Одговара На Тојота Хајлендер

DEN 1.00

Достапно на барање

Моќ Стоп Автоспецијалност ОЕ Замена На Сопирачките Клешти (Продаваат Поединечно) завртка директно на местото на акции клешти. Дебеломерот и Држачот се повторно произведени во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Тие се темелно проверени за квалитет и безбедност, тестирани под притисок за да се спречат протекување и ВИСОКА температура ЕПДМ гума за продолжен век на траење. Доаѓа со се што ви треба за да ја завршите работата, вклучувајќи хардвер за инсталација од нерѓосувачки челик и керамички лубрикант за сопирачки со висока температура. Моќ Стоп Автоспецијалност Ое Замена На Сопирачките Клешти се совршени за потрошувачот свесен за буџетот во потрага по комплетен дебеломер на сопирачката за замена на залихите! Моќ Стоп Задниот Лево Еден Акции Замена Дебеломер L3351 •сите дебеломер се темелно проверени за квалитет и безбедност •Притисок тестиран за да се спречи протекување •Нови завртки за крварење, хардвер и иглички •завртка директно на местото на дебеломер •Одговара : Заден Лев : Toyota Highlander 2009-2008.

Повеќе детали

Избор на купувачи