Француски Тост Девојки Училиште Униформа Прилагодлив Половината Средна Должина Плисирано Здолниште, Големини 10,5-20,5
Неодамнешно

Француски Тост Девојки Училиште Униформа Прилагодлив Половината Средна Должина Плисирано Здолниште, Големини 10,5-20,5

DEN 383.84

Достапно на барање

Пробијте го вашиот кодекс на облекување и направете го ова класично Плисирано Здолниште Со Средна Должина да работи со свој стил. Ова здолниште се одликува со набори наоколу, прилагодлив струк за растење со вас и скриен страничен патент. 100% Полиестер. 50 Тестирано Миење, Нашите Производи Последно Миење После Миење. Прилагодлив Струк, Најдобро Одговара И Простор За Нивно Растење. Околу Постојани Набори. Скриен Страничен Патент Со Затворање На Копчето Со Креда. Слеп Полите. Под Должината На Коленото (19 1/2"). Машина За Перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи