Патување Колекција Жени Јеселија Тру Удобност Пена Лента За Глуждот Рамни Сандали
Неодамнешно

Патување Колекција Жени Јеселија Тру Удобност Пена Лента За Глуждот Рамни Сандали

DEN 239.68

Достапно на барање

Направете го вашето лето малку повеќе стилски Со Колекцијата Јеселија По Патување. Веганските кожни ремени ја обликуваат оваа симпатична сандала. Со прилагодлив ремен за тока и 4 мм подножје на tru Comfort foam, ќе одите по сонце секој пат кога ќе ги носите. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е свечен, деловен или секојдневен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на петицата : 1 1/4-инчен. Тип На Пета : Ѓон . Висина на платформата : 1-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Повеќе детали

Избор на купувачи