ПРТ Бенди Кочница Ротор
Неодамнешно

ПРТ Бенди Кочница Ротор

DEN 1.67

Достапно на барање

Роторите на сопирачките бендикс се дизајнирани да работат со дебеломер и влошки за сопирачките за да доведат возило во движење до безбедно, непречено запирање. Бендикс ПРТ1521 Бендикс Кочница Ротор Одговара Изберете : 1987-1989 ТОЈОТА МР2 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи