Особина Те Корпи И Работи Комплет Проектот, Нозете Свиткување Јадро
Неодамнешно

Особина Те Корпи И Работи Комплет Проектот, Нозете Свиткување Јадро

DEN 558.88

Достапно на барање

Особина Текс Корпи И Работи Проектот Комплет е совршен проект класа. Комплетот вклучува 1.800 јарди избрани предива во 14 до 16 бои, 360 стапки од 1/4 инчно јадро за намотување, 30 тапи игли и сеопфатен лист со инструкции за тоа како да ткаете корпи. Вклучува доволно материјал за правење корпи со дијаметар од 30 - 4 х 5 инчи. Пакетот вклучува јадро за намотување, тапи игли И лист Со инструкции Доволно материјал за да се направат корпи со дијаметар од 30 - 4" х 5".

Повеќе детали

Избор на купувачи