Трендовски Дуксери За Жени Жени Обични Врвови Со Кружен Врат Со Полн Ракав Лабаво Печатење Букви Графички Дуксер
Неодамнешно

Трендовски Дуксери За Жени Жени Обични Врвови Со Кружен Врат Со Полн Ракав Лабаво Печатење Букви Графички Дуксер

DEN 3.33

Достапно на барање

Жените Секојдневен Полн Ракав Круг Вратот Блузи Лабава Буква Печатење Графички Дуксеркарактеристики : тој ткаенина е помалку еластична, удобна и дише тенок џемпер. Дизајн за печатење со кружен врат, направи да изгледате кул старомодно. Можете да ја изберете големината според вашите потреби. Може да се носат со фармерки и палто. Можете да го носите во различни прилики. Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет,,, зимска големина : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врватизирај.Usukeubustshoustshoustshovelengthxxxx-Голем121642122cm/48.03"76.5 cm/30.12" 71cm/27.95 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 122cm/48.03 "Рамо до ракав : 76.5 cm/30.12" Должина : 71cm/27.95 " Препорака За Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Овој дуксер е токму она што ви треба! Удобно и пријатно со малку дополнителна соба.Без разлика дали лежите наоколу или одите на малку облечен изглед, овој џемпер ќе го направи трикот!. Повод : овој дуксер погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Никогаш нема да излезете од мода за оваа кошула. Натпревар : Нашиот дуксер може да се совпадне со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна вода препорачуваме, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи