Жените Лето Плус Големина V Вратот Фустан Повик Лабава Краток Ракав V Вратот Коленото Должина Миди Фустан Удобен Еднобоен Џеб Фустан
Неодамнешно

Жените Лето Плус Големина V Вратот Фустан Повик Лабава Краток Ракав V Вратот Коленото Должина Миди Фустан Удобен Еднобоен Џеб

DEN 3.00

Достапно на барање

Плус Големина Фустан За Жени V Вратот Лето Секојдневен Сарафани Џеб Колено Краток Ракав Со Џебовикарактеристики : 1.Карактеристики : Плус Големина ,Секојдневен,Краток Ракав,Фустан,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Лежерни Комбинезони На Аутунм.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Дизајнот На Печатење го прави повеќе мода и привлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј,Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Пролет,Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатење Декорација : Нееколар : V-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракавкако да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Плус Големина Фустан плус големина летни секојдневни фустани, кратки ракави лето плус големина фустани За Жени 2023,Краток Ракав, Летни Свадбени Фустани За Жени. Ткаенина : Изработена од мека и лесна ткаенина, чувствувајте стилски и доверба со меката и удобна ткаенина, удобна за носење цел ден. Карактеристика : плус големина, краток ракав, лабав, западен фустан за жени, секојдневен и модерен, ве молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Погодни прилики : Костум за секојдневен, одмор, празници, свадбен гостин, враќање дома, плажа, секојдневен живот и заминување, погоден за лето, пролет, fall. летни фустани 2023 фустани за жени 2023 плус големина фустани за жени женски летни фустани плус големина летни фустани.

Повеќе детали

Избор на купувачи