Комплетот Лента За мерење на телото Вклучува Игла За Заклучување И Копче За Повлекување Мерна Лента Крпа За Каросерија Мерна Лента И Мека Мерна Лента За Шиење Мере?
Неодамнешно

Комплетот Лента За мерење на телото Вклучува Игла За Заклучување И Копче За Повлекување Мерна Лента Крпа За Каросерија Мерна

DEN 127.84

Достапно на барање

Количина на пакет : ќе добиете 3 парчиња ленти за мерење на телото во различни стилови, доволно количество за да ги задоволите вашите потреби за дневни мерења на големината, исто така може да се примени како практичен и удобен подарок за вашите пријатели или семејства; боја : дизајн на брава со црн Игла : мерната лента е дизајнирана со копче, иглата е заклучена на место И можете да ја повлечете лентата За точно мерење, повлекувањето на копчињата и функцијата за заклучување ви олеснуваат Да ги Добиете точните информации За големината прочитајте : постојат 3 различни мерни ленти, должината на сите нив се приближно. 150 см/ 60 инчи, ширината е соодветно прибл. 1,35 см/ 0,53 инчи, 0,75 см/ 0,3 инчи, 1,2 см/ 0,47 инчи, јасни ознаки и во инчи и во см во двојна страна, светли бели ознаки на црна лента ви е лесно да го прочитате Избраниот материјал : нашите мерни ленти се изработени од пластика, квалитетен материјал и добро печатени, меката мерна лента е флексибилна и пренослива, лесна за употреба, обезбедува добро мерење и долг работен век Широко применлив : овие мерни ленти се многу погодни за мерење на дел од телото како рака, бут, половината, градите и многу повеќе, ќе ви обезбедат точни мерења, исто така може да се применат при мерење на ткаенина, мерење на шиење и така натаму, пренослив за употреба и не Би заземал многу количина на пакет во просторијата : ќе добиете 3 парчиња ленти за мерење на телото во различни стилови, доволно количество за да ги задоволите вашите потреби за мерења на дневна големина, исто така може да се примени како практичен И удобен Подарок За вашите пријатели или семејства; боја : дизајн на заклучување со црни иглички : мерната лента е дизајнирана со стр.

Повеќе детали

Избор на купувачи