Роуз Сити Роден И Израснат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци
Неодамнешно

Роуз Сити Роден И Израснат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 0.67

Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Роза Град Родена И Израсната Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Го Роди Роуз Сити И Израсна отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Повеќе детали

Избор на купувачи