Метална Матрица За Сечење Матрици ЗА Самостојно Бележење Албум Хартија Картичка Декор Занает
Неодамнешно

Метална Матрица За Сечење Матрици ЗА Самостојно Бележење Албум Хартија Картичка Декор Занает

DEN 165.76

Достапно на барање

Во КИНГБЕСТ, ние веруваме дека ги имаме вистинските алатки за лесно и ефикасно завршување На Домашни И Занаетчиски Проекти. Ние сме посветени на обезбедување практична и квалитетна алатка за занаетчиство. Остануваме доследни во правењето на нашите клиенти задоволни од она што го правиме. Животот е убав, можеме да бидеме подобри!Спецификации : Големина : О : 7,1 Х 9,8 СМ B : 5.2 X 7,2 СМ C : 13.2 X8 CM D : 10.3 X 11,7 СМ Е : 9,5 Х 13СМ Ф : 10Х 9,9 СМ Г : 10Х 10СМ Ч : 11х12, 3СМ I : 10.5 X 14,8 СМ J : 13.4 X8.8 CM K : 9.2 X8.6 L : 11.2 X13.2 CM Материјал : Јаглероден челик Висококвалитетна Боја : Сребрена можете да ги замените различните бои на хартија или ткаенина, произведени од ефектот ќе бидат различни поради разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може да не ја Одразува Вистинската Боја на Предметот. Ви благодариме пакет вклучени : 1 Компјутер Бележник Обезбедување На Квалитет, парична казна изработка. Лесен за употреба и за ракување. Одлична издржливост,преносливост и лесен за чување. Ние ќе обезбедиме задоволителна услуга пред продажба и по продажбата, а во рок од 24 часа искрено одговорете на вашите прашања продавница,ние обезбедуваме 30 дена безгрижно враќање и 1 Година Делови Гаранција, ви посакува среќен живот.

Повеќе детали

Избор на купувачи