Ferndule Дами Удобност Тркалезни Пети Чамец Чевли Одење Лесен Лизга На Кожа Чевли Возење Дише Рамен Мокасини Црвена 8
Неодамнешно

Ferndule Дами Удобност Тркалезни Пети Чамец Чевли Одење Лесен Лизга На Кожа Чевли Возење Дише Рамен Мокасини Црвена 8

DEN 319.68

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Рамни Чевли, Мокасини, Секојдневни Чевли, Тип На Мокасинска Шема : Цврста боја : армиска зелена, каки, кафе, црвена, месечина, портокалова, светло-кафеава, светло сина, темно сина, розова црвена, бела, беж, розова, виолетова, зелена-1, вино црвена, златна, сребрена, зелена-2, жолта, црна (По Избор)Големина : САД 4, сад 4.5, Сад 5, Сад 5.5, Сад 6, Сад 7, Сад 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9, Сад 10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : материјал од кожен ѓон : тип на трхел : рамно прицврстување : лизгање на типот на прсти : висина на тркалезна цевка : ниска сезона : пролет, лето, aut, зимски прилики : секојдневни, внатрешни, надворешни, Празнични, плажа Карактеристики : 1. Удобен и мек кожен материјал, едноставниот и дарежлив обичен горен дел ја покажува текстурата на чевлите, правејќи ги чевлите поскапи.2. Поставата за чевли има нежна и мека текстура, која е мека и пријателска за кожата и е удобна за носење.3. Тпр надворешен ѓон, еластичен, флексибилен и удобен, нелизгачки и отпорен на абење.4. Класичниот мокасински прст на рамни чевли изгледа полесен и поелегантен, откривајќи го стапалото, исто така, ги прави нозете визуелно да изгледаат витки.5. Овие Станови за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, приеми, шопинг, пешачење итн. погоден за сите патувања и секојдневни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) кожен горен дел, мазен и лесен за чистење, моден шуплив дизајн, флексибилно и удобно, стабилно одење. Направени за Удобност : становите удобната влошка и поставата имаат мазен стп материјал, мек и нелеплив, удобен и лесен за носење, може да се облечат без чорапи, неограничени, да уживаат во забавата при одење. Практично Лизгање : лежерен дизајн на лизгање за брзо и лесно вклучување и исклучување. Овие удобни мокасини се совршени за секоја облека. Тоа може да се носи околу куќата и канцеларијата или да оди со нив за шопинг целиот ден и да не се уморни. Ѓон против Лизгање : Мокасините Што не Се Лизгаат Имаат флексибилни дното НА ТПР што нема да се лизгаат при одење. Секојдневно Од Суштинско Значење : скроените линии на класичниот мокасин го прават главен производ за гардероба што никогаш нема да излезе од мода.

Повеќе детали

Избор на купувачи