Машки Фанатици Брендирани Кралски Лос Анџелес Доџерс Куперстаун Јадро Флеш Шапка
Неодамнешно

Машки Фанатици Брендирани Кралски Лос Анџелес Доџерс Куперстаун Јадро Флеш Шапка

DEN 5599.84

Достапно на барање

Надградба на вашата колекција на лос Анџелес Dodgers опрема со подигање На Овој Cooperstown Јадро флекс шапка Од Фанатици Брендирани. Ретро лос Анџелес Доџерс графиката извезена преку предната страна и дава на оваа капа привлечен изглед. Благодарение на истегнувањето, ќе можете да одржувате удобно чувство во текот на секое носење. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Закривена сметка. Рашири се вклопуваат. Структурирано вклопување. Официјално лиценциран. Увезени. Средна Круна. Бренд : Фанатици Брендирани. Шест панел конструкција со дупчиња. Материјал : 97% Полиестер/3% Еластан. Избришете ја со влажна крпа. Везена графика со подигнати детали.

Повеќе детали

Избор на купувачи