Зруодванс Кеси За Складирање Храна За Повеќекратна Употреба-Кеси За Замрзнување Отпорни На Топлина Силиконска Кеса За Ручек Отпорна На Истекување Со Голем Капаци?
Неодамнешно

Зруодванс Кеси За Складирање Храна За Повеќекратна Употреба-Кеси За Замрзнување Отпорни На Топлина Силиконска Кеса За Ручек

DEN 319.52

Достапно на барање

Опис : вреќата за складирање храна е отпорна на високи и ниски температури и може да се чува во фрижидер и да се загрева со микробранова печка. Има добра флексибилност, мазна површина и може повторно да се користи по чистењето.Торбата за складирање храна има добри перформанси на запечатување и совршено ги заклучува хранливите компоненти и вкусови на разни видови храна. Таа е погодна за складирање и зачувување на зеленчук, овошје, варена храна, сендвичи и snacks.It изработен е од силика гел материјал.Должината на овој производ е 19,6 см, а ширината е 17 см. Таа е погодна за дома, кампување, пикник, патување, канцеларија и така натаму.Име на предметот : Чанта За Складирање Храна : Силика Гелфеатури : Еднократно, Микробранова, Отпорна На Топлина, Преносни Детали За Големина : Л : 19,6 см/7,72", В : 17 см/6,69 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Торба За Складирање Храна таа е погодна за дома, кампување, пикник, патување, канцеларија и така натаму. Вреќата за складирање храна е отпорна на високи и ниски температури и може да се чува во фрижидер и да се загрева со микробранова печка. Има добра флексибилност, мазна површина и може повторно да се користи по чистењето. Таквата торба за складирање храна има добра флексибилност и мазна површина и може повторно да се користи по чистењето. Тој е отпорен на висока и ниска температура и може да се чува во фрижидер и да се загрева со микробранова печка. Со висока и ниска отпорност на температура, оваа кеса за складирање храна може да се чува во фрижидер и да се загрева со микробранова печка. И има добра флексибилност и мазна површина, и може повторно да се користи по чистење. Во оваа торба за складирање храна, флексибилноста е добра, површината е мазна и може повторно да се користи по чистењето. Со висока и ниска отпорност на температура, може да се чува во фрижидер и да се загрева со микробранова печка.

Повеќе детали

Избор на купувачи