Вивиањо Хд Време И Тру Бремена Плус Големина Фустан Дами Мода Еднобоен Печатење Краток Ракав Бремена Жена Обична Облека Врвни Враќања Црно
Неодамнешно

Вивиањо Хд Време И Тру Бремена Плус Големина Фустан Дами Мода Еднобоен Печатење Краток Ракав Бремена Жена Обична Облека Врвни

DEN 2.33

Достапно на барање

Дами Мода Еднобоен Печатење Краток Ракав Бремена Жена Обична Облека Врвкарактеристики : € Премиум Ткаенина€ : Мека,удобна дише и лесна за доење мајки. Текстурата на завесата е повеќе текстура од просечниот производ на пазарот.Оваа бремена жена е погодна за бремени жени во текот на бременоста и по породувањето. Тоа е најдобриот избор за домашна нега, нега и испорака. Удобно е и блиску до кожата со нов дизајн. ①Одговараат за секоја држава.ткаенината е супер мека и еластична,обезбедува доволно простор за растечкиот стомак во секоја фаза.Особено за сутит За Рана бременост, втор триместар,доцна бременост, перинатална бременост и доење. Материјалот од ткаенина пријателски за кожата ќе направи мама да се чувствува како дома и ќе обезбеди удобно искуство за мама и гушкање. Тоа е исто така најдобриот подарок за бременост за вашиот љубовник, семејство и . ●Моден дизајн● покажете ја вашата атрактивна клучна коска, тенок дизајн, скицирајте ги вашите растечки облини на бременост и се многу погодни за пози, многу елегантни и убави на ветрот, за да можете да уживате во вашиот симпатичен растечки бебешки стомак и вашето долго романтично искуство. Queters ques Мора Да Има Мајка За вашата гардероба обичниот врв е супер лесен за доење.Одликувајќи се со тркалезен врат,печатење со ленти, дизајн со висока линија на половината.Овој врв може да изгледа одлично со панталони, фармерки, хеланки, шорцеви и сандали. Дизајниран имајќи го предвид стилот и разноврсноста, овој врв за бремена жена е совршен за секоја пригода како што се работа, одмор или Семејно собирање. `+Инструкции за перење+ : Се препорачува Миење Раце.Машина за перење ладно, Падне сува ниска.Измијте во максимална температура на водата 40°C, не избелувајте.Моден дизајн, висок квалитет!Материјал : Полиестер 90%, Спандекс 10% Сезона : четири Сезони должина На Ракавот : Кратко Миење Ракави : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Тип На Шема : Стил На Печатење : мода убава облека за трудници, Погодна за бремени жени моден дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна или фотосесија,исто така одлична идеја за вас покажи подароцисе прави од Висококвалитетни Материјали, Чувство На Мека Рака,Без Никаква Штета На Вашата Кожасе Молиме Дозволете мала разлика Од 1-3см Поради Рачно Мерење и мала варијација на Бојата за различни поставки на екранот, ви благодариме за Разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1pc Top Size Size : L Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 39см/15.35" Должина : 73см/28.74 " Бремена Плус Големина Фустан Дами Мода Еднобоен Печатење Краток Ракав Бремена Жена Обична Облека Врвот Враќања. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Роман боја, посебен стил, дури и кога е бремена, исто така, сакаат убава убавина. Долгиот фустан има предност што покажува тенок и висок, носете не подуени. Материјалот е лесен, материјалот дише, што е совршено за сите сезони.

Повеќе детали

Избор на купувачи