Женски Обичен Блејзер Кардиган Отворен Преден Долг Ракав Јакна Со Еднобојна Боја Плус Големина Палто Со Исечен Костум Со Сите Натпревари
Неодамнешно

Женски Обичен Блејзер Кардиган Отворен Преден Долг Ракав Јакна Со Еднобојна Боја Плус Големина Палто Со Исечен Костум Со Сите

DEN 1.00

Достапно на барање

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО Продавницата ☛Тлоу☚!. [Нашата Продавница] : . Стандардна Испорака : 10-25 дена; Забрзана Испорака : 5-7 дена!. Ве молиме знајте го времето на пристигнување 2022 година не го покажува вистинското време на пристигнување, обично можеме да испорачаме во рок од 30 дена!. Ако не сте задоволни со предметот,ние ќе бидеме среќни да ви испратиме замена или да ви издадеме наплата.Ви благодариме за разбирањето и поддршката! . Големина Шема : . Големина : Мал ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Должина : 59см/23.23" Рамо : 39см/15.35 "Ракав : 55см/21.65". Големина : СРЕДНА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 САД : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 60см/23.62" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 56см/22.05". Големина : Голем ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 САД : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 61см/24.02" Рамо : 41см/16.14 "Ракав : 57см/22.44". Големина : Х-Голема ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 САД : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см/40.94 "Должина : 62см/24.41" Рамо : 42см/16.54 "Ракав : 58см/22.83". Големина : ХХ-Голема ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 САД : 16 ЕУ : 42 Биста : 108см/42.52 "Должина : 63см/24.80" Рамо : 43см/16.93 "Ракав : 59см/23.23" Женски Обичен Блејзер Кардиган Отворен Преден Долг Ракав Јакна Со Цврста Боја Плус Големина На Сите Исечени Костуми. За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот!. работна канцеларија јакна блејзери жени женски блејзери одговараат на јакни жени блејзери за работа обични жени блејзери жени блејзери јакни секојдневен Долг Ракав Памучен Костум Копче Работа Канцеларија Јакна Палто Облека Мала секојдневна копче одговараат женски јакни палта.

Повеќе детали

Избор на купувачи