Слатки Блузи За Жени Маици Со Кратки Ракави Цветни Принт Обични Врвови Тренингот Блузи Лабаво Вклопување Маици За Туника На Екипажот Пинк ХХЛ
Неодамнешно

Слатки Блузи За Жени Маици Со Кратки Ракави Цветни Принт Обични Врвови Тренингот Блузи Лабаво Вклопување Маици За Туника На

DEN 207.84

Достапно на барање

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-YYDGH!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Симпатични Врвови За Женски Маици Цветни Принтови Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови Блузи За Вежбање Лабаво Вклопување Маици Со Туника Од Екипажот Пинк Xxlspeciation : Пол : Жени, Дама, Женскисезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Мода, Секојдневен, Дома, Дневно.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Карактеристики : ткаенината е еластична и мека, што дефинитивно ќе ве стопли и пријатно кога времето ќе стане студено и ладно кога времето ќе се загрее.Повод : Погоден За фестивали, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење, празници. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Известување : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 66.5 см/26.18 " Ракав : 17.5 см/6.89" . Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 68см/26.77 " Ракав : 18см/7.09" . Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Должина : 69.5 см/27.36 " Ракав : 18.5 см/7.28" . Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Должина : 71см/27.95 " Ракав : 19см/7.48" . Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Должина : 72.5 см/28.54" Ракав : 19.5 см/7.68 " Материјал : Спандекс + Полиестер . Мека, Мека, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Повод : Совршен За употреба во секојдневниот живот. Едноставниот стајлинг ги прави жените дуксери лесно да одговараат на секоја облека без разлика дали сте студент или канцелариски дами. Погоден за училиште, шопинг, запознавање, работа или на отворено. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима. Материјалот Не Е Тенок И Дебел, Можете Да Ги Носите Врвовите На Туниката Во Пролет, Fall И Зима. Нега на облека : Препорачајте рачно перење или машинско перење со ладна вода, поставете рамно на суво или суво чистење, ве молиме не избелувајте или пеглајте.женска мода 2023;кошули со кратки ракави за жени;женски блузи;кардиган за жени;подароци за жени;роденденски подароци за жени;врвови од корсет за жени;кошула за жени;кошула на вратот на екипажот;кошули со плус големина;кошула;туника кошула. Карактеристики : девојки блузи за вратот на кравата за жени црни врвови за туника за жени врвови за денот на благодарноста за жени високи врвови на резервоарот плус големина за жени врвови за чистење со кратки ракави женски врвови на цевки женски врвови обични врвови за женски врвови за женски врвови за женски врвови за женски врвови со кратки ракави за жени жени жени блузи и блузи секси плус големина блузи жени работа блузи благодарноста чистење врвови жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи