Отскочни Камења Патики За Ремени За Бебиња-костен, - месеци
Неодамнешно

Отскочни Камења Патики За Ремени За Бебиња-костен, - месеци

DEN 156.64

Достапно на барање

Дајте поттик на изгледот на бебето со овие шармантни патики Со Отскочни Камења! Чекор Камења патики платно стил изградба Само-прицврстување најлон лента Амортизирана влошка синтетички горниот Направени Во Кина Отскочна штица Патики. Конструкција во стилот на платно. Само-прицврстување најлон ремен. Амортизирана влошка. Синтетички горниот дел.

Повеќе детали

Избор на купувачи