Возачи од ®енски ултра меки фармерки од капри
Неодамнешно

Возачи од ®енски ултра меки фармерки од капри

DEN 319.68

Достапно на барање

Совршено за транзиција помеѓу сезоните, возачите на ултра-мекиот каприс на Ли ќе бидат првото нешто што ќе го достигнете кога ќе излезе сонцето. Доаѓа со силуета со среден пораст која е прекрасно разноврсна, како и со класичниот стил на пет џеб со детален вез. Овие Капси се направени од удобна мешавина од памук со само суптилна количина на истегнување за флексибилност во вашиот ден. Тие се вклопуваат во принуда, но не премногу затегнати низ бутот, слетувајќи високо на телето за должина што е подготвена за следните времиња. Завршете го изгледот со графичка мета. Материјал : 73% памук/25% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : редовно вклопување; седи на природна половината. Подигнување и инсејм : среден пораст; 19 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ocketsебови : Стил од 5 џеб со вез на задниот џеб. Карактеристики : Контура на половината. Ulенски ултра меки фармерки од Капри од возачи на Ли.

Повеќе детали

Избор на купувачи