Optronics Една LED комбинација на морска опашка светлина; Замена за возачката страна на приколката, со вградена светло за регистарска табличка
Неодамнешно

Optronics Една LED комбинација на морска опашка светлина; Замена за возачката страна на приколката, со вградена светло за регистарска

DEN 869.76

Достапно на барање

Optronics One LED трејлерите светла обезбедуваат надградба на буџет, што е во согласност со буџетот, од кревките светилки со светилки до сигурни LED перформанси. Пакетот вклучува светло за комбинирана опашка од страна на возачот, со вградена светлина на регистарски таблички и хардвер за монтирање, правејќи ја инсталацијата брза и лесна. Запечатена, водоотпорна LED светло; Студ монтирање на дво-инчни центри; Вклучен хардвер за монтирање; Тврди жични врски; Издржливи леќи и куќиште на поликарбонат; Лесен за инсталирање; Гаранција за предводен живот.

Повеќе детали

Избор на купувачи