Худи и графички хеланки на задните девојки, активен сет со 2 парчиња, големини 4-16
Неодамнешно

Худи и графички хеланки на задните девојки, активен сет со 2 парчиња, големини 4-16

DEN 3.00

Достапно на барање

Подобрете го нејзиниот спортски стил со активен сет на пулвер и графички хеланки на „Хинд девојка“, обезбедувајќи ладно и удобно комбо од облека од пракса до игра. Активниот сет со 2 парчиња вклучува : пуловер и хеланки. Pullover : прикачен аспиратор; цврст; Kangеб на кенгур. Хеланги : Еластична половината за оптимална удобност; Графички принт. Топ : 65% полиестер/35% памук; Леглави : 92% полиестер/8% Spaqndex. Машина за перење. Увезени. Активна худи и хеланки 2 парчиња сет за девојки од Хинд.

Повеќе детали

Избор на купувачи