Среќа - Велики северни грав - зачинети со свинско месо - ул. Може
Неодамнешно

Среќа - Велики северни грав - зачинети со свинско месо - ул. Може

DEN 18.88

Достапно на барање

Lucks Great Northern Bean додава автентичен јужен вкус на вашите кујни. Тие се бавно варени со зачини и свинско месо. Овие сезонски грав се богати со растителни влакна и малку маснотии. Голем северно грав : Велики северни грав. Зачинет со свинско месо. Автентичен јужен вкус! Ниско маснотии и високи влакна. Сега тоа е вистински јужен вкус! Автентичниот јужен вкус на Лак доаѓа од бавен грав на Кукин со вистинските состојки. Секоја серија од грав на среќа е специјално зачинета и бавно зготвена за да ви го даде густиот, срдечен сос и вкусот на југот што го сакате.

Повеќе детали

Избор на купувачи