Момци за спиење панталони со пајаци, големини 4-12
Неодамнешно

Момци за спиење панталони со пајаци, големини 4-12

DEN 511.84

Достапно на барање

Кул, пријатна и инспирирана од неговиот омилен суперхерој на Марвел! Овие панталони за спиење за момчиња се карактеризираат со шарени отпечатоци на неверојатниот Spider-Man! Со лесен, стил на влечење и удобна завршница, панталоните за спиење на овие момчиња го комплетираат неговиот опуштен изглед-совршен за кревет, лежење или утринско играње! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : сите отпечатоци. © Марвел, сите права се задржани. Панталони за спиење на момчињата Спајдермен.

Повеќе детали

Избор на купувачи