Нафтачи со сол и пиперки во облик на пукачи
Неодамнешно

Нафтачи со сол и пиперки во облик на пукачи

DEN 2.33

Достапно на барање

Покажете го омилениот тим на NHL со овој уникатно изработен комплет сол и пиперски шекер. Сол и бибер лесно се разликуваат и обезбедува лесен зафат. Официјално лиценциран со логото на омилените тимови. NHL Oilers Puck во облик на сол и пиперки шејкери : официјално лиценцирани со NHL. Единствени шејкери со сол и пиперка во форма на пак. Шарено тимско лого. Доаѓа боксер за лесно давање подароци. Извајана дизајн.

Повеќе детали

Избор на купувачи