Нараквица на Синсинати Црвените - црвена
Неодамнешно

Нараквица на Синсинати Црвените - црвена

DEN 1.00

Достапно на барање

Навивајте се на вашите црвени црвени Синсинати со оваа нараквица Skootz! Оваа нараквица доаѓа во најразлични големини за да го смести секој вентилатор на Цинсинати Црвените. Се одликува со задебелени графики на црвените Синсинати, отпечатени на еластичниот опсег. Оваа нараквица е одличен комплимент за секоја облека за игри на ден! Купувајте за вашата опрема MLB на. Skootz Brandband, Синсинати, Црвените : Официјално лиценциран. Отпорен на пот. Истегнат. Исклучително удобно. Тимски бои. Полиестер.

Повеќе детали

Избор на купувачи