Девојките за правда се размачкаа ладно рамо со рамо со 2 парчиња сет на облека, големини XS-XLP
Неодамнешно

Девојките за правда се размачкаа ладно рамо со рамо со 2 парчиња сет на облека, големини XS-XLP

DEN 360.00

Достапно на барање

Вашата чудесна модарија ќе ја сака пушката на ладното рамо на рамената на девојчето со правда, со сет на облека со 2 парчиња! Овој симпатичен сет на очила има забавна, изматена блуза со краток ракав, со постојани лакови на рамената и удобни еластични ракави за ладно рамо. Координираното ниво на здолниште има пукање по половината и скриено вградено во шорцеви за скромност- правејќи го ова совршен додаток на вашата трендовски гардероба на модата! Спарете го со нејзините омилени додатоци за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : блуза со лента за вратоврска на ладното рамо и координирање на нивото на здолниште. Fit : Опремена. Врвни карактеристики : Постојано ладно рамо на лента за вратоврска, пукање на телото, ракави со детали за очите. Карактеристики на здолништето : Сметување по половината, удобност еластична лента за половината за целодневна удобност, вградени шорцеви за скромност, детали за очите на очите. Правдата со 2 парчиња пукаше ладно рафина облека за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Повеќе детали

Избор на купувачи