Rebin's Women's Women's Rebint Cupped Hoodie со предниот џеб
Неодамнешно

Rebin's Women's Women's Rebint Cupped Hoodie со предниот џеб

DEN 470.24

Достапно на барање

Изработена од мека, лесна француска теризна ткаенина, исечената француска тери -худи од Рибок е ветре за време на секоја вежба или активност. Дизајниран да ви даде простор без напор да ве преместува во текот на денот. Без разлика дали сте активни или трчате некои работи, оваа худи ќе ве натера да се чувствувате соодветно и модерно. Направено од 60% памук, 40% полиестер. Канагоро џеб. Худи со влечење.

Повеќе детали

Избор на купувачи