Што е следната женска плус големина со ребрести летачки кардиган
Неодамнешно

Што е следната женска плус големина со ребрести летачки кардиган

DEN 287.84

Достапно на барање

Ace вашиот стил на ноќна ноќ со она што следниот џемпер на кардиган. Стилски дополнителен слој кога има студ во воздухот или тоа основно парче што ја поврзува вашата облека заедно, овој ребрести кардиган има трендовски флаглен фронт и свежа шарена шема. Прекрасен избор и преку фустани и обичен изглед, ова е лесен додаток на вашата колекција. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : Средна тежина. Затворање : Дизајн на отворено. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; Флејвеј полите; шарени акценти. Шетан џемпер на Flyaway Cardigan за жени со плус големина од следното.

Повеќе детали

Избор на купувачи