Остриот LCD часовник на екранот на допир, сребрена црна боја
Неодамнешно

Остриот LCD часовник на екранот на допир, сребрена црна боја

DEN 159.84

Достапно на барање

Карактеристиките на остриот LCD часовник на екранот на допир е само еден допир. Неговиот голем дисплеј и мекото осветлување го прават овој часовник совршен за спални соби. Остриот LCD часовник на екранот на допир, сребро/црна : календар. Snooze. Управувана батерија. Бара 2 батерии ААА (не се вклучени).

Повеќе детали

Избор на купувачи