Маскарада забава wallидна уметност
Неодамнешно

Маскарада забава wallидна уметност

DEN 2.67

Достапно на барање

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски изглед. Маскарада Забава wallидна уметност : Забава wallидна уметност. Врамена уметност. Рамка за шампањ. Лесно е да се обеси. Хангер за пила. Севкупна големина : 18 "x 18".

Повеќе детали

Избор на купувачи