Се прашувам нација за врзување на боја на сандала од рамна форма
Неодамнешно

Се прашувам нација за врзување на боја на сандала од рамна форма

DEN 303.84

Достапно на барање

Goе оди диво над овие сандали за девојчиња за печатење во боја. Со удобно креветче за нозе, прилагодливи ленти и вештачки материјали, овие чевли за девојчиња обезбедуваат совршено вклопување. Овие сандали за девојчиња се лесни, не означуваат, со флексибилни надворешни страни. Тие сигурно ќе бидат нејзино ново. Отворен пети. Одликувајќи се со удобна нога, флексибилна надворешна плоча и ѓон што не се обележува . ПУ Горна, СР-надворешна страна и се собира. Печатење во боја на Тренд. Прилагодливи ленти. Направено во Камбоџа.

Повеќе детали

Избор на купувачи