Бринли Ко.
Неодамнешно

Бринли Ко.

DEN 640.00

Достапно на барање

Освежете ја вашата есенска гардероба со багажникот на Лариса од Brinley Co. Оваа силуета од бадем-пети има мека веганска кожа и патент одвнатре за лесно вклучување. Подножјето со 4 мм TRU Comfort Faam, спарена со блок -потпетица, нуди совршена количина на поддршка додека шетате, а деталите за каиш на вратилото додаваат шик финиш. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи