Време на играта Официјално MLB Toronto Blue Jays Disc ѓердан
Неодамнешно

Време на играта Официјално MLB Toronto Blue Jays Disc ѓердан

DEN 0.67

Достапно на барање

Ова е официјално лиценциран ѓердан за време на игра со време на игра, овој ѓердан има 2мм (0,08 ") не'рѓосувачки челик ланец 16 " Долг со 3 "Extender и има затворач на јастог. Дискот од 25мм (.98 ") е направен Од кастиран полиран Силвертон ја заврши легурата на цинк со официјално лиценцираното лого на тимот, отпечатено во тимски бои. Прстенот од 25мм (0,98 ") е направен од кастиран полиран Силвертон завршен легура на цинк и има стаклени камења од 2,5 мм (0,10 ") во тимски бои со кастиран диск/печатење од не'рѓосувачки челик ланец 16 "(+ 3" " Екстендер цинк легура полиран силвертон финиш аризона diamondbacks диск ѓердан.

Повеќе детали

Избор на купувачи