Makenzie жени дополнително широка ширина фустани чевли бели 10,5
Неодамнешно

Makenzie жени дополнително широка ширина фустани чевли бели 10,5

DEN 591.84

Достапно на барање

Peerage Makenzie Women's Women's Whide Side Spallop Top Liner со чевли со пети со низок потпетици од 1,5 "има перничиња за задниот дел на задниот дел и влошка со гумен ѓон за максимална влечење на површината. Еко-пријателскиот микрофибер и кожа отпорна на дамки е подготвена да импресионира за сите Бизнис прилика. и приоритетна испорака на сите производи. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 -часовна удобност, пергаж, нејасна и цвеќиња) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителен (д) широк стил на ширина од Фазпаз. Top Liner на Scallop. 1,5 "Ниско потпетица. Усогласена инло.

Повеќе детали

Избор на купувачи