Бескрајно летно машко и големи машки 6 вратоврска за пливање шорцеви, до големина 2xl
Неодамнешно

Бескрајно летно машко и големи машки 6 вратоврска за пливање шорцеви, до големина 2xl

DEN 319.84

Достапно на барање

Лесен и брз сув. Вие не сакате да останете влажни со часови откако ќе го напуштите базенот, кој го прави тоа? Воведување на брза суво технологија, комерцијална иновација што ја интегриравме во нашите стебла што ви овозможува да се исушите за неколку минути! Висококвалитетниот еластичен опсег и силниот лесно прилагодлив кабел за цртање ќе ги задржат вашите стебла затрупани, токму таму каде што припаѓаат. Две странични џебови и задниот џеб од велкро се совршено обликувани и големини за да држат какви било богатства што сакате да ги чувате со вас кога ќе натопите. Редизајнирани за вашата целосна удобност, нашата мрежна лагер е дизајнирана да се протега и да се обликува кога се движите, не влегувајќи на вашиот пат додека се кандидирате за тој одбојка. Направено од 100% полиестер за перформанси со праска, ги создадовме нашите стебла за пливање користејќи ги достапните методи со највисок квалитет, осигурувајќи се дека тие се залагаат за вас извонредно за многу лета што доаѓаат. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. приближно. In Seam : 6 ". Лесен стил. Стил на влечење. Истегнување на половината; Извесен. Увезени. Машки пливање стебла од бескрајно лето.

Повеќе детали

Избор на купувачи