Трговска марка ликовна уметност чаша платно уметност од Дин Русо, бел мат, црна рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност чаша платно уметност од Дин Русо, бел мат, црна рамка

DEN 3.33

Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „чаша“ платно уметност од Дин Русо, бел мат, црна рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи