Шикологија ФАУ дрво ролетни прозорец нијанси на прозорецот третмани бели, 42,5 w 60 ч
Неодамнешно

Шикологија ФАУ дрво ролетни прозорец нијанси на прозорецот третмани бели, 42,5 w 60 ч

DEN 3.00

Достапно на барање

Нијанси за прозорци : Чикологија безжични ролетни од дрво се испорачуваат како врв на иновации и практичност кај традиционалниот венецијанец. Сенка на прозорецот : Нашите силни дебели 2 ”faux дрво од дрво се мазни бели лекови дизајнирани го одразуваат изгледот и стилот на природно вистинско дрво по прифатлива цена. Нијанси на прозорецот и ролетни : Направени да ги вклопат сите прозорци од мали до големи. Ролетни за ролетни врати / врата : Овие може да бидат поставени на врати со точни мерења. Beе биде лесно да се види со овие ролетни и нуди приватност кога ја сакате. РВ ролетни / ролетни со кампери : Не само што можат да се користат за вашите домашни прозорци, туку и тие можат да бидат инсталирани и во домовите RV и камперите со прозорци. Бесплатни ролетни : Обезбедете безбедна околина за вашите деца и миленичиња со нашите ролетни со безжични прозорци. Нашата операција без запчиња и лесна за употреба спарена со нашата функција за затемнување на просторијата е совршен производ за расадник и е сертифициран најдобро за деца. Хоризонтални ролетни и нијанси на хоризонтални прозорци : Овие ролетни за безобразни делови од дрво имаат стандард во индустријата 1/2-инчен одземање. Едноставна инсталација од 3 чекори-само мерка, монтирајте ги држачите и поправете ги во сенката и валентот. Нијанси за затемнување на просторијата : Контролирајте ја количината на светлина и приватност со функцијата за лифт безжично и ротирачкото стапче. Изберете помеѓу филтрирање на светлина и затемнување на просторијата, сè додека нашите ролетни во спалната соба ја обезбедуваат потребната удобност и приватност. Ние сме тука да им помогнеме : Поракајте ни, нашите часови се од 8 часот наутро до 17 часот. Ролетни од дрво за прозорци - Едноставен, но сепак многу елегантен дизајн кој може да се вклопи во кој било декор за домови . Бленд на прозорецот безжични - безжичен механизам обезбедува безбедност за деца и миленичиња. Вртено стапче.

Повеќе детали

Избор на купувачи