Маица за кучиња во Лос Анџелес Лејкерс
Неодамнешно

Маица за кучиња во Лос Анџелес Лејкерс

DEN 300.48

Достапно на барање

Споделете ја возбудата на денот на играта со вашиот најдобар пријател со оваа маица за кучиња во Лос Анџелес Лејкерс! Се одликува со бои и графики во Лос Анџелес Лејкерс за да ги докаже сите во вашето семејство го сака тимот. Овој додаток за миленичиња е совршен портрет на Тимската гордост за вашата лојална кучешка во кој било ден. Миленичиња прва НБА Лос Анџелес Лејкерс маица за миленичиња, разновидни големини : официјално лиценциран во НБА. Направено од 100 проценти поли-котон. Дизајниран со лесен вклопна предна панел и дното на лентата. Спортското спојување на контрастната боја на преклопување е детално опишано на вратот, ракавите и дното. Димензионален екран со една боја во боја во името и логото на тимот. Зашиена ознака за џокер во НБА. Машинско миење деликатна, ладна вода, линија суво и не се декорацијата на железо.

Повеќе детали

Избор на купувачи