Бесплатно собрание на женското копче надолу со кошула со кратки ракави
Неодамнешно

Бесплатно собрание на женското копче надолу со кошула со кратки ракави

DEN 0.67

Достапно на барање

Одликувајќи се со современа, лесно вклопување, бесплатна кошула со копче за склопување е завршено со валани кратки ракави за ултрамодерн изглед. Спарете го назад со панталоните со широки нозе со појавување на ладен, координиран изглед. Исклучиво на. Материјал : 72% Рејон/28% постелнина. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : валани, кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : кутија плетенка на грб; Лесна ткаенина. Копче надолу кошула со кратки ракави за жени од бесплатно склопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи