Zechuan Futon софа кревет 58 4- Sleeper Sofa Couch Multifunctional Sepereat Sleeper Speener троседот со сифа со извлечен кревет, држач за чаши, USB-порта за дневна соба- сива
Неодамнешно

Zechuan Futon софа кревет 58 4- Sleeper Sofa Couch Multifunctional Sepereat Sleeper Speener троседот со сифа со извлечен кревет,

DEN 0.33

Достапно на барање

Овој разноврсен софа кревет е совршен додаток на кој било дом. Со својата уникатна комбинација на удобност, погодност и стил, овој разноврсен софа кревет е совршен за секој што сака да го максимизира нивниот простор за живеење. Може да се смести во дневната соба, канцеларијата или спалната соба, затоа не пропуштајте го овој мебел за дома! Спецификација : Стил : 4-1 мултифункционален тросед кревет Боја : сива/крем бела/црна/розова/розова боја Материјал : Материјал на Velvet Frame : MDFSeat Construction : Foenmleg Материјал : Потребно е пластика на пластика : 30 минути опсег (опис) : возрасен, Child Special карактеристика : со прирачник за држач за чаши и USB Portinstallation : Futon софа за кревет Димензија : Целокупна димензија : 58 D x 34,7 W X 31 H (инч) Тежина на производот : 129 (lbs) Димензија на пакет : 34.3 "d x 22.5 " W x 12.4 "H46.5 " D x 39.4 "W x 15.8 " Hpackage Тежина : Пакет 1 : 40 (lbs) Пакет 2 Пакет 2 : 111 (lbs) Капацитет за тежина (по седиште) : 330 IBS (149kg) Карактеристики : 【Мултифункционален дизајн 4-во-1】 : Софа кревет, удобното седиште може брзо да се претвори во удобен кревет, да ужива во погодноста на вградената чаша држачи и USB порти, максимизирајте го вашиот простор со стил и функција. 【Софа модерни стил】 : Овој модерен кревет за футон на каучот е стилски дизајниран и многу удобен, одличен додаток на вашиот дом, совршен за неочекувани гости или дремки, надградба на вашиот простор за живеење. 【Погоден држач за чаша и USB порта】 : Повлечете го креветот за кауч, освежете се со интегрираниот држач за чаша и лесно наполнете ги вашите електронски уреди со USB -портата, крајна погодност на вашите прсти. 【Трајни и лесни за одржување】 : Преклопниот тросед кревет, изработен од висококвалитетен материјал, е издржлив. Лесно за чистење и одржување, совршено за станови, домови или соби за гости, уживајте во употреба без проблеми и лесно одржување. 【Димензија】 : Севкупна димензија : 58 "d x 34.5" W x 31.5 "Чекорите за h.installation можат да се направат според предвидените упатства.

Повеќе детали

Избор на купувачи