Дигитална сина Дизни Ми Ма Пирати од Карибите III - Дигитален плеер - МБ
Неодамнешно

Дигитална сина Дизни Ми Ма Пирати од Карибите III - Дигитален плеер - МБ

DEN 1.00

Достапно на барање

Дигитална сина Дизни мешавина Макс Пирати од Карибите III - Карактеристики и придобивки од клучот на дигиталниот плеер : Вградена меморија од 512 MB, SD картичката може да се прошири на 2 GB. 2.2 "QCIF (220x176) LCD екран во боја. Игра видео (WMV), аудио (WMA/MP3) и датотеки со слика (JPEG). Зачува до 240 песни или 6 часа видео. Вградена батерија за полнење. Прави списоци со инстант игра во мува. 3,5мм слушалки за слушалки. USB 2.0 порта за поврзување и полнење на батеријата. Што е вклучено : Дигитална сина Дизни мешавина Макс Пирати од Карибите III. Слушалки. УСБ -кабел, лента за зглоб.

Повеќе детали

Избор на купувачи